top4

mgr Sylwia Ziółkowska

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, pedagog resocjalizacji, certyfikat nr 2001

Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok. Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika, aktualnie na III roku studiów z psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Odbyłam szkolenia z zakresu „Diagnostyka i terapia osób z podwójną diagnozą”, „Seksualności na kontinuum zdrowia i choroby”, a także „Program Ograniczania Picia” oraz „Terapię osób z uzależnieniami behawioralnymi”.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam głównie w Poradni Leczenia Uzależnień, prowadząc terapię grupową i indywidualną z osobami uzależnionymi oraz ich bliskimi. Prowadziłam również  zajęcia profilaktyczne dla młodzieży. Obecnie poza pracą w prywatnym gabinecie pracuję w Poradni Profilaktyczno-Konsultacyjnej MONAR w Bydgoszczy oraz w Punktach Konsultacyjnych. Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży zmagających się z uzależnieniami chemicznymi i behawioralnymi, a także ich rodzinami.

W pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, indywidualnym podejściem do pacjenta, a także dbam o ciągły rozwój umiejętności zawodowych i podnoszenie kwalifikacji.

Pracę terapeutyczną regularnie poddaję stałej superwizji u certyfikowanego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Terapeutów Uzależnień.

Współpraca

dr Iga Zdaniuk - Zienkiewicz lekarz psychiatra, Nakło nad Notecią
https://psychiatranaklo.pl/

mgr Katarzyna Kauc - psychoterapeuta, Nakło nad Notecią
http://psychoterapia.naklo.pl/

top5
to top button